W lutym 2022 r. wszystko było gotowe. Pierwsze żubry miały wyruszyć z Polski do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia – miejsca, które przyrodnicy uważają za jeden z najcenniejszych i najbardziej perspektywicznych...
Rekord pobity
W ciągu 10 miesięcy bieżącego roku ponad 52 tysiące turystów odwiedziło Czarnobylską Strefę Wykluczenia – poinformował minister ekologii i zasobów naturalnych Ukrainy Ostap Semerak. To o ponad 2,6 tys. osób więcej w...






