„Radioaktywna” aukcja na rzecz WOŚP: 3151 zł

3151 zł – takim wynikiem zakończyła się aukcja studia The Farm 51 i Strefy Zero na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca o nicku Sals w nagrodę pojawi się w najnowszej grze komputerowej, a także zwiedzi Czarnobylską Strefę Wykluczenia.

Zwycięzca aukcji zostanie zaproszony do studia The Farm 51, gdzie podczas sesji fotogrametrii zostanie poddany skanowaniu, a jego postać pojawi się w naszej najnowsze grze, której akcja odbywa się w zamkniętej strefie wokół Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej.

Dodatkowo zwycięzca otrzyma od figurkę 3D swojej postaci oraz będzie miał możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której wcieli się w stalkera ze Strefy wykluczenia. Skanowanie odbędzie się w siedzibie The Farm 51 w Gliwicach we wcześniej ustalonym terminie.

Klimat postapokaliptycznego świata z gry będzie można również odczuć na własnej skórze! Studio The Farm 51 wraz ze Strefą Zero zaproszą zwycięzcę aukcji na pełną wrażeń wyprawę do Czarnobyla. Podczas wyjazdu zwycięzca odwiedzi ewakuowane ponad 30 lat temu okolice elektrowni oraz historyczną Prypeć.

Wyprawa do Czarnobyla odbędzie się w jednym z wielu terminów wypraw ekipy Strefa Zero w 2018 roku.