W lutym 2022 r. wszystko było gotowe. Pierwsze żubry miały wyruszyć z Polski do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia – miejsca, które przyrodnicy uważają za jeden z najcenniejszych i najbardziej perspektywicznych...
Oszczędności w Czarnobylu
250 nowoczesnych i energooszczędnych lamp zainstalowano na ulicach w centrum Czarnobyla. Dzięki temu zużycie energii elektrycznej ma spaść nawet dziesięciokrotnie. – Zgodnie ze strategią na rzecz efektywności...






