W lutym 2022 r. wszystko było gotowe. Pierwsze żubry miały wyruszyć z Polski do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia – miejsca, które przyrodnicy uważają za jeden z najcenniejszych i najbardziej perspektywicznych...
„Czarnobyl po nas. Życie, które pozostało”
Zbliża się 40. rocznica awarii w elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Z tej okazji Ołeksandr Syrota – były mieszkaniec Prypeci, przygotowuje nowy projekt wystawy w rozszerzonej rzeczywistości pod hasłem „Chornobyl...






