W lutym 2022 r. wszystko było gotowe. Pierwsze żubry miały wyruszyć z Polski do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia – miejsca, które przyrodnicy uważają za jeden z najcenniejszych i najbardziej perspektywicznych...
Wandale namierzeni! Jeżdżą także na legalne wyprawy!
Z pewnością pamiętacie skandal związany ze zniszczeniem steli Prypeć 1970. W październiku ubiegłego roku stalkerzy pomalowali pomnik w kolorach tęczy, a następnie umieścili zdjęcia ze swoją „twórczością” w internecie...






