W lutym 2022 r. wszystko było gotowe. Pierwsze żubry miały wyruszyć z Polski do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia – miejsca, które przyrodnicy uważają za jeden z najcenniejszych i najbardziej perspektywicznych...
Sto tysięcy turystów w Zonie
Ponad 107 tysięcy odwiedziło już w tym roku Czarnobylską Strefę Wykluczenia. Jak informuje Organizacyjno-Techniczne i Informacyjne Centrum Zarządzania Strefą Wykluczenia, stutysięczny turysta pojawił się w Zonie w...






