W lutym 2022 r. wszystko było gotowe. Pierwsze żubry miały wyruszyć z Polski do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia – miejsca, które przyrodnicy uważają za jeden z najcenniejszych i najbardziej perspektywicznych...
Atak stalkerów-wandali
Minionej nocy stalkerzy zniszczyli stelę Prypeć 1970, zamalowując ją różnokolorowymi farbami. Następnie zdjęcia swojej „twórczości” umieścili w sieciach społecznościowych. O poranku pracownicy COTIZ-u niezwłocznie...






