Album „HALF-LIFE – od Czarnobyla do Fukushimy” zostanie wydany!

Udało się! Podróżnik Arkadiusz Podniesiński zebrał blisko 30 tysięcy dolarów na platformie KickStarter. Dzięki tym funduszom powstanie wyjątkowy fotoalbum „HALF-LIFE – od Czarnobyla do Fukushimy”.

Oto co 22 czerwca napisał Arkadiusz Podniesiński na swoim profilu na Facebooku:

„Udało się!!!! Ogromne dzięki! Wierzyłem, że się uda, ale nie tak szybko!!! Zebraliśmy $20,000 w zaledwie 15 dni i 14 dni przed czasem. Ale to nie koniec kampanii! Ona wciąż trwa i nadal możecie wspomagać projekt w zamian za cenne nagrody! Wszystkie dodatkowo zebrane fundusze zostaną przeznaczone na profesjonalne zaprojektowanie oraz druk znacznie efektowniejszej okładki albumu. Niech to będzie piękny album, nie tylko w środku ale i na zewnątrz!!”

Zbiórka na KickStarterze zakończyła się 7 lipca. Oto komentarz Arkadiusza Podniesińskiego: „Dziękuję! W dniu dzisiejszym mój projekt wspomagający wydanie albumu HALF-LIFE zakończył się sukcesem, przekraczając cel o prawie 50%. Nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności wszystkim, którzy mi w tym pomogli. Dzięki Wam album wkrótce ujrzy światło dzienne. Dziękuję wszystkim, którzy finansowo wspomogli projekt, wszystkim którzy rozpowszechniali informację o nim, tym którzy wierzyli w powodzenie kampanii oraz tym którzy teraz świętują to zwycięstwo! Niektórym z Was wkrótce osobiście podziękuję w Czarnobylu lub Fukushimie!”

Więcej informacji w opisie projektu na KickStarterze.