Kup koszulkę by pomóc zwierzętom w Zonie!

Rozpoczyna się kolejny rok akcji organizacji Clean Futures Fund pod nazwą „Psy Czarnobyla”. Wolontariusze będą ratować kolejne bezdomne zwierzęta w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Do akcji może przyłączyć się każdy. Dzięki limitowanej ofercie zakupu specjalnego t-shirtu, można zapewnić szczepienia dla psów w Zonie.

Celem kampanii jest zakup szczepionek dla 250 psów. Aby to zrobić, konieczne jest wsparcie ludzi dobrej woli. To możesz być i Ty! Wystarczy wejść na stronę internetową organizacji Clean Futures Fund i kupić dla siebie specjalną koszulkę. Dostępne rozmiary od S do XXL.

Jej koszt to 25 dolarów, a wszystkie środki z jej sprzedaży zostaną przekazane na zakup zestawu szczepionek dla jednego psa, który mieszka w Zonie.

Organizacja zachęca jednocześnie do dzielenia się zdjęciami w sieci. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie i umieścić je w sieciach społecznościowych z tagiem #dogsofchernobyl.

Fot. Clean Futures Fund

Fot. Clean Futures Fund

Clean Futures Fund prowadzi akcję pt. „Psy Czarnobyla”. Od tego czasu udało się wysterylizować i wyleczyć 850 bezpańskich psów i kotów. W ubiegłym roku zorganizowano dodatkową akcję, dzięki której nowy dom poza Zoną znalazło 40 szczeniąt.

Działania organizacji Clean Futures Fund można wesprzeć również na stronach gofundme.com.

Drugie życie Desny